עגלת כלים

עגלת-כליםעגלת כלים זהו כלי מאוד חשוב לשמירה על סדר הכלים, לעבודה מסודרת וכמובן תחסוך אבדון של כלים רבים, אנשים אשר עובדים ללא עגלה או ארגז מסודרים נוטים לשכוח כלים במקומות שונים, ולאבד אותם, דבר שיגזול זמן רב כאשר נצטרך לעבוד עם הכלי ויעכב את כל מהלך העבודה התקין לכן גם לאלו שיש עגלת כלים שמירה על סדר הוא מרכיב חשוב מאוד ואפילו עדיף לסדר את הכלים לפי מגירות ולרשום על כל מגירה את תכולתה.

עגלת כלים לא רק למוסכים

בימינו ישנם אנשים רבים שמעוניינים להרכיב לעצמם עגלת כלים שתכיל בתוכה את כל הכלים הדרושים לפי סדר ותוכל לחסוך לנו זמן עבודה רב, אמנם עגלת כלים באיכות טובה תהווה השקעה כספית לא קטנה אבל בסופו של דבר ההשקעה משתלמת.

קיים מגוון סוגים רחב של עגלות כלים ויש גם עגלות כלים במחירים מפתים שכלולים בתוכם גם הכלים עצמם אך חשוב לבחור את עגלת הכלים כל אחד לפי דרישותיו, למשל יש כאלה שמעוניינים שהעגלה תשמש להם גם כמשטח עבודה ויוכלו להתקין עלייה מלחציים אז חשוב שמשטח העליון של העגלה יהיה קשיח ובנוי היטב, יש כאלה שמעוניינים במס’ רב של מגירות נמוכות ויש המעדיפים פחות מגירות אבל שכל מגירה תהיה גבוהה בסופו של דבר כל אחד אמור יתאים לעצמו את העגלה לפי צרכיו כדי שתהווה לו נוחות עבודה מקסימאלית.

אז איך בוחרים עגלת כלים טובה?

חשוב לבחור עגלה לפי נתוניה יותר מאשר עפ”י שם מותג נפוץ ומוכר שלפעמים אנו נשלם יותר על שם המותג ונקבל עגלה באיכות נמוכה.

ישנם כמה קריטריונים חשוב שעל פיהם מומלץ לבחור עגלת כלים הדבר הראשון שחשוב בבחירת העגלה הוא לבדוק את היטב את מסילות המגירות (עדיף מסילות עם מיסבים) כמובן עדיף לבדוק את תזוזת המגירות בעומס ואת סגירתם. הדבר השני בבחירת העגלה הוא לבדוק את נעילת המגירות, ישנם עגלות כלים עם נעילה לכל מגירה בנפרד ויש עם נעילה כללית לכל המגירות חשוב לבדוק את אופי פתיחת העגלה במקרה שהמפתח אבד או נשבר המנעול ולבדוק גם אם קיימים לעגלת הכלים חלקי חילוף הניתנים לרכישה בנפרד כגון: מסילות, מנעולים, גלגלים, ידיות ולעיתים אפילו המגירות עצמן.

מי שמתכוון לנייד את העגלה ממקום למקום אז חשוב ביותר לבדוק את איכות הגלגלים שמגיעים נלווים לעגלה כדי שנוכל לשאת את העגלה בקלות גם כשהיא עמוסה בכלי עבודה וגם את הידית הנשיאה אם היא ניתנת לפירוק או קבועה ניתנת לקביעה בכמה צדדים או רק בצד אחד, נתון זה חשוב למי שמתכוון לשים את העגלה במקום שתכנן מראש ומימדי העגלה חשובים לו.

חשוב לבחור עגלה שעשויה מחומר קל ולא עגלה כבדה כי כמובן שהעגלה תהיה עמוסה בכלי עבודה היא תהיה כבדה הרבה יותר ועוד יותר קשה לנשיאה.

Call Now Buttonהתקשר עכשיו!